Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w Konferencji poświęconej zastosowaniom statystyki i data mining w różnych dziedzinach badań naukowych. Udział w Konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na stronie StatSoft

I. Cele konkursu

• Promowanie autorów najlepszych prac doktorskich i magisterskich wykorzystujących zaawansowane narzędzia statystyki i analizy danych zawarte w programach z rodziny Statistica.
  • Popularyzacja umiejętności poprawnego stosowania nowoczesnych metod analitycznych w różnych dziedzinach badań naukowych i zastosowaniach praktycznych.

Legia Akademicka - szkolenie wojskowe dla studentów

Spotkanie informacyjne odbędzie się 23 października 2019 o godzinie 13:00 w auli im. T. Meissnera

Seminarium dr hab. inż. Pawła Śniatały, prof. PP

15 października 2019 roku odbyło się na Wydziale Elektrycznym seminarium naukowe dla pracowników i studentów organizowane w ramach projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości.

Na seminarium tym dr hab. inż. Paweł Śniatała, prof. PP z Politechniki Poznańskiej wygłosił prezentację nt. „Small Size – Big Functionality” - Micro/Nano Electronics in Sensor Applications.

Podmiot udostępniający:

WE