Wydarzenia

Informujemy, iż dnia 26 czerwca br. Dziekanat WE jest czynny w godzinach od 11:00 do 13:00.

POLSKIE RATOWNICTWO OKRĘTOWE

poszukuje PILNIE praktykantów pokładowych, mechanicznych i elektrycznych.

Kontakt:

p. Skwiercz tel. 605 289 876

W dniu 25 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom charytatywnego turnieju gier komputerowych pod nazwą Turniej Wilków Morskich z udziałem patrona tego turnieju prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Góreckiego Dziekana Wydziału Elektrycznego.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i niestacjonarne I i II stopnia na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!

Marzysz o miejscu, w którym zdobędziesz nie tylko przyjaciół na całe życie, wspaniałe wspomnienia, ale i umiejętności, które pozwolą na znalezienie satysfakcjonującej pracy? Odpowiedzią na postawione wyżej pytania są studia na Wydziale Elektrycznym!

Wydział oferuje studia na trzech kierunkach:

Podmiot udostępniający:

WE