Zapraszamy do udziału w rekrutacji na studia na Wydziale Elektrycznym

Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!

Marzysz o miejscu, w którym zdobędziesz nie tylko przyjaciół na całe życie, wspaniałe wspomnienia, ale i umiejętności, które pozwolą na znalezienie satysfakcjonującej pracy? Odpowiedzią na postawione wyżej pytania są studia na Wydziale Elektrycznym!

Wydział oferuje studia na trzech kierunkach:

- Elektronice i Telekomunikacji;

Uniwersytet Morski w Gdyni został nominowany do

#GASZYNCHALLENGE

przez OPEC Sp. z o.o.

#GASZYNCHALLENGE to akcja, w której nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorej Tosi lub nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

Po zrealizowaniu wyzwania jego uczestnicy nominują kolejne osoby, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

W dniach 26-28 czerwca 2020 roku w miejscowości Kwieki (koło Czerska, woj. pomorskie) odbyły się  Zawody Regionalne i Ogólnopolskie w Ujeżdżaniu, w których studentka I roku Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – Wiktoria Sagan – zajęła I miejsce w konkursie N.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podmiot udostępniający:

WE