Wydarzenia

W dniu 12.04.2019 r. na Wydziale Elektrycznym UM w Gdyni, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom VII edycji Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”.

Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie: Maria Horodecka z Katolickiego LO w Gdyni, Błażej Bojka i Dawid Stankiewicz z PZS nr 2 w Wejherowie, Piotr Gardocki i Wojciech Wicki z Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni oraz Marta Neumann z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumii.

Majówka

Drodzy Studenci!

Uprzejmie informujemy, iż dnia 2 maja Dziekanat jest nieczynny.

Życzymy słonecznej Majówki!

W dniu 20.03.2019r. na WE Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyły się warsztaty z obsługi pakietu symulacyjnego PLECS. Prowadzącymi warsztaty byli pracownicy firmy PLEXIM ze Szwajcarii. W warsztatach uczestniczyli pracownicy trzech Katedr Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz zaproszeni goście z Politechniki Gdańskiej i firmy C&T Elmech - w sumie 25 osób.

Podmiot udostępniający:

WE