Wydarzenia

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz decyzjami polskiego Rządu ukazało się  Zarządzenie nr 17 JM Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni  prof. Janusza Zarębskiego dotyczące funkcjonowania uczelni od dnia 26.03.2020 do dnia 10 kwietnia 2020 r

Zapraszamy do udziału w - zorganizowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich - konkursie na najlepszą pracę dyplomową inżynierską. I miejsce w poprzedniej edycji konkursu zajął absolwent Wydziału Elektrycznego, Pan inż. Kamil Podgórski.

http://we.umg.edu.pl/aktualnosci/2019/vi-edycja-konkursu-na-najlepsza-prace-dyplomowa-inzynierska-organizowanego-przez

Plebiscyt „Nieprzeciętni” jest adresowany do osób pomiędzy 18 a 35 rokiem życia, którzy w ciągu minionego roku zrobili coś wyjątkowego. 

Czwórka zaprasza do nadsyłania zgłoszeń.

 

Pierwszy etap tegorocznego konkursu potrwa do 19 kwietnia. Do tego czasu można zgłaszać kandydatów. Zgłoszenia mogą nadsyłać przyjaciele, rodzina, znajomi, współpracownicy, a także sami zainteresowani. 

Zgłoszenia można przesyłać przez:

Szanowni Studenci,

Decyzją JM Rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni od dnia 18 marca 2020 roku wprowadzamy w Uczelni nauczanie na odległość. Każdy student otrzyma drogą e-mail od Dziekanów poszczególnych wydziałów i wykładowców wszystkie szczegóły wraz z materiałami. 

Prosimy o sprawdzanie skrzynek mailowych. 


Przydatne informacje dotyczące nauczania na odległość


Pracownicy UMG odpowiedzialni za realizację zajęć będą:

Strony

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

Kalina Detka
24.03.2017
Wprowadzenie:
I.Wierzbowska 24.03.2017
Ostatnia modyfikacja:
D.Bezpalska 23.03.2020