Zajęcia dydaktyczne odwołane

Szanowni Studenci
Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz zarządzeniem JM Rektora zajęcia w uczelni zostają odwołane do 25 marca 2020 roku. Prosimy o zapoznanie się z treścią Zarządzenia.

Apelujemy do społeczności akademickiej naszej uczelni o potraktowanie okresu kwarantanny bardzo poważnie. Jest to czas koniecznej izolacji w trosce o ludzkie zdrowie i życie. Prosimy o nieorganizowanie oraz nieuczestniczenie w wydarzeniach skupiających ludzi, o przestrzeganie zasad higieny oraz unikania osób chorych, a także miejsc, w których wirus występuje. Drodzy studenci, apelujemy o rozwagę i zdrowy rozsądek, abyście w tym okresie zachowali spokój, a swoją prawidłową postawą dawali przykład innym.

Wszystkie ważne komunikaty związane z funkcjonowaniem uczelni będą na bieżąco publikowane na stronie głównej Uniwersytetu oraz w mediach społecznościowych.

Załączniki:

N.Szymanska 11.03.2020