Obrona pracy doktorskiej mgr inż. ARKADIUSZA ADAMCZYKA

11 grudnia 2018 roku odbyła się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Arkadiusza Adamczyka pod tytułem „Zastosowanie profili energetycznych w systemach Tactical Nanogrid do obniżenia masy mobilnego hybrydowego źródła zasilania”.

Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Marek Hartman, natomiast promotorem pomocniczym był kmdr por. dr hab. inż. Grzegorz Grzeczka, prof. AMW.

Recenzentami pracy byli prof. dr hab. inż. Ryszard Strzelecki z Politechniki Gdańskiej oraz dr hab. inż. Piotr Biczel, prof. PW z Politechniki Warszawskiej.

Rada Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w dniu 13 grudnia 2018 roku podjęła Uchwałę o nadaniu mgr inż. Arkadiuszowi Adamczykowi  stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektrotechnika.

K. Detka
K.Detka 18.12.2018