Gala Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”

20 kwietnia w ramach Dni otwartych UMG na Wydziale Elektrycznym odbyło się Uroczyste zakończenie XI edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice. Galę uświetnił wykład mgr. inż. Dawida Budnarowskiego pt. Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość jako narzędzia dydaktyczne i szkoleniowe.

Tegorocznymi laureatami Konkursu zostali:

Ostap Lozovvy - I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie

Marta Popek  - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

II miejsce

Damian Piwka  - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł”w Wejherowie

III miejsce

Przemysław Urbanek   - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II  w Gdyni

Paweł Cichy  - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

Maciej Banaś  - Salezjańskie Liceum im. św. Jana Bosko w Rumii

Laureatom dyplomy oraz nagrody wręczyli: Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie mgr inż. Jacek Tomczak oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. Laureaci uzyskali także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym bez postępowania rekrutacyjnego.

Laureatom dziękujemy za udział w Konkursie i Uroczystej Gali oraz serdecznie gratulujemy!

Już dziś zapraszamy uczniów szkół średnich na XII edycję Konkursu Matematyka, Fizyka  i Informatyka w Technice!

N.Szymanska 21.04.2023
N.Szymanska 21.04.2023