Gala Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice”

W dniu 16 czerwca 2021 roku na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyło się Uroczyste zakończenie IX edycji Konkursu Matematyka, Fizyka  i Informatyka w technice, którego współorganizatorem, obok Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, i jednocześnie patronem naukowym jest Wydział Elektryczny UMG.

Tegorocznymi laureatami Konkursu zostali (w kolejności alfabetycznej):

Bryłowski

Konrad

Butowski

Krzysztof

Dettlaff

Stanisław

Krause

Michał

Nowakowski

Łukasz

Rogowski

Patryk

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. J. Pawła 2 w Gdyni

Laureatom, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody wręczyli Pani Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie mgr inż. Krystyna Grubba oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. Laureaci uzyskali także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym UMG bez postępowania rekrutacyjnego.

Wszystkim LAUREATOM dziękujemy za udział w Konkursie i Uroczystej Gali oraz GRATULUJEMY!

Już dziś zapraszamy uczennice i uczniów szkół średnich Trójmiasta na kolejną jubileuszową X edycję Konkursu Matematyka, Fizyka  i Informatyka w technice!

N.Szymanska 16.06.2021
N.Szymanska 16.06.2021