Wręczenie listów gratulacyjnych absolwentom Wydziału

8 lutego br. podczas Rady Dydaktycznej Dziekan, prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki, wręczył listy gratulacyjne wyróżnionym Absolwentom Wydziału. Wyróżnienie przyznano na podstawie bardzo dobrej oceny na dyplomie oraz dodatkowych osiągnięć (np. działalności w Kołach Naukowych i publikacji). Wyróżnieni Absolwenci to:

1. inż. Daniel Adamczak - praca dyplomowa pt. Wpływ zaniżonej jakości napięcia na pracę jednofazowego silnika indukcyjnego pisana pod kierunkiem dr. inż. Marcina Peplińskiego;

2. mgr inż. Dominik Bruhn - praca dyplomowa pt. Badania systemu pozycjonowania obiektów z wykorzystaniem układów Decawave pisana pod kierunkiem dr. inż. Romualda Maśnickiego;

3. mgr inż. Karol Wojcieszak - praca dyplomowa pt. Modelowanie systemów fotowoltaicznych z wykorzystaniem wybranego modelu literaturowego pisana pod kierunkiem dr. inż. Jacka Dąbrowskiego.

Naszym Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

N.Szymanska 08.02.2024
N.Szymanska 08.02.2024