Wyniki Finału Konkursu "Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice"

23 marca 2023 r. odbył się Finał XI edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice, organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie, którego współorganizatorem, a także patronatem naukowym, jest Wydział Elektryczny UMG.
W II etapie wzięło udział 20 uczestników z sześciu szkół ponadpodstawowych z Wejherowa, Rumii, Gdańska oraz Gdyni.
Laureatami XI edycji Konkursu zostali:
Lp.
Imię i nazwisko - szkoła

1.
Ostap Lozovvy - I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie
2.
Marta Popek - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni
3.
Damian Piwka - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” w Wejherowie
4.
Przemysław Urbanek - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

5.
Paweł Cichy - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

6.
Maciej Banaś - Salezjańskie Liceum im. św. Jana Bosko w Rumi

Laureaci, oprócz nagrody rzeczowej ufundowanej przez Dziekana, uzyskują także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni bez postępowania rekrutacyjnego.
Uroczyste zakończenie Konkursu wraz z wręczeniem nagród, odbędzie się 20 kwietnia br. o godz. 10:00 na Wydziale Elektrycznym w sali C203a, w ramach Dni otwartych UMG.
LAUREATOM GRATULUJEMY !

N.Szymanska 30.03.2023