Wolontariat Runmageddon Trójmiasto

Wolontariat Runmageddon Trójmiasto!

Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 7 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie. Proponowane strefa do obstawienia: Strefa Trasy, Strefa Miasteczko (Biuro Zawodów, Meta, Depozyt) Strefa Kids.

Opis stref, na których można pomagać:

Trasa

Opis: Każdy wolontariusz otrzymuje swoją przeszkodę... do nadzorowania! Czasem w grupie, a czasem w pojedynkę, ale zawsze w
jednym celu: tworzyć niezapomnianą atmosferę na trasie! Dopingowanie, pilnowanie, sędziowanie - tu nie ma miejsca na nudę!

Dla kogo: Dla urodzonych kibiców i sprawiedliwych sędziów - dobra zabawa jest ważna, ale regulamin - rzecz święta. Mile widziane
zainteresowanie biegami przeszkodowymi, ale bez obaw - i tak przejdziesz szkolenie!

Runmageddon Kids

Opis: To miejsce, gdzie Runmageddonową przygodę przeżywają dzieci w wieku 4-11 lat! Najbardziej kolorowa i uśmiechnięta strefa na całej
imprezie! Tu również dzielimy się pomiędzy start, metę i trasę, a w każdym z tych obszarów wspieramy i dopingujemy małych bohaterów!

Dla kogo: Dla osób, które lubią przebywać wśród dzieci i potrafią zmotywować naszych najmłodszych zawodników do pokonywania przeszkód
i samych siebie! Energia, uśmiech i niezliczona ilość zbitych piątek są tu na porządku dziennym! Jeśli szukasz trochę więcej spokoju, a dodatkowo jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy do Biura Zawodów KIDS.

Biuro zawodów

Opis: To miejsce, które podczas trwania eventu cały czas tętni życiem! Osoby komunikatywne świetnie się sprawdzą jako główne
źródło informacji dla naszych zawodników, którzy odbierają tutaj pakiety startowe.

Dla kogo: Do Biura Zawodów zapraszamy osoby pozytywne, kulturalne, komunikatywne i dobrze zorganizowane! Panie z czarującym uśmiechem
znajdą u nas miejsce, malując numery startowe na twarzach podekscytowanych zawodników.

Meta

Opis: Strefa pozytywnych emocji - satysfakcji, okrzykom radości i gratulacjom nie ma końca! Wolontariusze na mecie wręczają zawodnikom
należne im trofea (medale, buffy), napoje i dbają o zwrot chipów do pomiaru czasu.

Dla kogo: Dla ciepłych, radosnych osób, które z uśmiechem przywitają naszych strudzonych walką zawodników Runmageddonu i nie obawiają się pobrudzenia od ich gorącego przytulania!

Depozyt

Opis: W depozycie zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod odpowiednim numerem, a po biegu mogą je odebrać. Wszystko musi być tu świetnie
zorganizowane. Nie obawiaj się nudy - czasem bijemy tu rekordy kroków!

Dla kogo: Potrafisz działać szybko i lubisz porządek? Nawet jak nie lubisz, to polubisz! ;)

Organizatorzy zapewnią Wolontariuszom:

•  zaliczenie praktyk lub stażu,

• zaświadczenie o odbytym wolontariacie,

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),

• koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon,

• bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH,

• profesjonalną opiekę organizatorską,

• ubezpieczenie NNW,

• nocleg.

Zgłoszenia:

1. przez stronę www.runmageddon.pl/wolontariat,

2. telefonicznie pod numerem: Jagoda (Koordynator wolontariatu) - 530 650 267 ( dostępny od godziny 13:00 do 17:00),