Wizyta pracowników firmy Elmech - ASE S.A.

16 marca 2023 r. gościliśmy pracowników firmy Elmech - ASE S.A. z Pruszcza Gdańskiego. Na spotkaniu ze studentami i pracownikami Wydziału Prezes Elmech - ASE S.A. Pan Arkadiusz Marat zaprezentował jej usytuowanie w Grupie ASE oraz zakres działalności firmy, a w szczególności najważniejsze linie produkcyjne związane z zasilaniem gwarantowanym, Xillar (obsługą akumulatorów wojskowych), poprawą jakości energii oraz jej magazynowaniem. Po prezentacji odpowiadał na pytania oraz odbyła się dyskusja.

Odrębną częścią wizyty było spotkanie pracowników firmy Elmech - ASE S. A. z Dziekanem Wydziału Elektrycznego prof. dr. hab. inż. Krzysztofem Góreckim i zainteresowanymi pracownikami Wydziału, na którym dyskutowano nad potencjalnymi obszarami współpracy.

N.Szymanska 16.03.2023
N.Szymanska 16.03.2023