WIZYTA GOŚCI Z TAMUG USA

W dniach 1-2 czerwca 2023 roku Uniwersytet Morski w Gdyni miał zaszczyt gościć delegację Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Texas A&M w Galveston. Jest to największa pod względem liczy studentów uczelnia morska w Stanach Zjednoczonych. Członkami delegacji byli dr Alok K. Verma – profesor i Dziekan Wydziału Mechanicznego, dr Irfan A. Khan (Assistant Professor) i Frank Pedersen (Assistant Professor of Practice). Celem wizyty była wzajemna prezentacja Uczelni oraz rozmowy na temat możliwości współpracy, szczególnie w zakresie wymiany studentów, wspólnych projektów, prac badawczych oraz oferty edukacyjnej. Goście spotkali się z władzami Uczelni i Wydziałów oraz odwiedzili laboratoria i symulatory na Wydziałach Elektrycznym, Mechanicznym i Nawigacyjnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji wizyty za ich zaangażowanie i wsparcie.

N.Szymanska 07.06.2023
N.Szymanska 09.06.2023