Podania o zakwaterowanie w akademiku na rok 2023/2024

Zgodnie z Regulaminem przyznawania miejsc w Studenckich Domach Marynarza, wszyscy studenci zainteresowani zamieszkaniem w akademikach w roku akademickim 2023/2024 proszeni są o przesyłanie/dostarczenie podań w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2023 r.

1. Indywidualne druki podań, studentów UMG po wypełnieniu należy złożyć osobiście w Recepcji odpowiedniego SDM lub przesłać drogą elektroniczną na adres @ odpowiedniego akademika:

SDM-2: sdm2atumg.edu.pl
    SDM-3: sdm3atumg.edu.pl
    SDM-4:
    sdm4atumg.edu.pl

2. Osoby zainteresowane wspólnym zamieszkaniem proszone są o wypełnienie Wniosku o zakwaterowanie grupowe. Wniosek należy dołączyć do podań indywidualnych (druk podania zbiorowego wysyła/dostarcza jedna osoba ze składu osobowego mieszkania).

Warunkiem przyznania miejsca w SDM jest:

1. rozliczenie się do końca aktualnie obowiązującego roku akademickiego 2022/2023 r. z tytułu opłat za zamieszkanie w SDM;

2. rozliczenie się z pobranej pościeli i sprzętu;

3. pozostawienie mieszkania w należytym porządku i czystości, zdanie klucza i karty mieszkańca w biurze SDM.

N.Szymanska 28.03.2023
N.Szymanska 28.03.2023