Nagroda PTETiS dla absolwenta WE

W dniu 15.11.2023r. na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej, O/Gdańsk, z udziałem dr. hab. inż. Dariusza Świsulskiego, prof. PG, Przewodniczącego OG PTETiS, prof. dr. hab. inż. Kazimierza Jakubiuka oraz Prodziekan WEiA PG, dr. inż. Anny Golijanek-Jędrzejczyk.

Decyzją jury konkursu na najlepsze prace dyplomowe 2022/2023,  I miejsce uzyskał Pan Łukasz Wierzbicki z Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni za pracę dyplomową magisterską pt.: "Analiza możliwości poprawy współczynnika efektywności energetycznej statku (EEDI) dla jednostek nowobudowanych w świetle aktualnych trendów w elektrotechnice okrętowej". Opiekunem  pracy dyplomowej był prof. dr hab. inż. Janusz Mindykowski.

we
B.Barzowska 16.11.2023