Spotkanie z firmą FLEX

W dniu 28 listopada 2022 r. na Wydziale Elektrycznym gościli przedstawicieli firmy FLEX z Oddziału w Tczewie. Podstawowym celem wizyty było przedstawienie możliwości realizacji przez studentów staży, praktyk oraz oferty pracy w firmie FLEX oraz prezentacja Wydziału Elektrycznego.

W trakcie wizyty Dyrektor Operacyjny firmy FLEX Pan Michał Poczęsny wygłosił referat prezentujący firmę oraz odpowiadał na pytania. W seminarium uczestniczyli studenci i pracownicy WE oraz Goście. Następnie, pracownicy firmy FLEX wygłosili dla studentów kierunku Elektronika i telekomunikacja wykłady w ramach przedmiotu Projektowanie i konstrukcja urządzeń. Ponadto Goście zwiedzili laboratoria dydaktyczne i  badawcze Wydziału Elektrycznego.

Dorota Bezpalska
N.Szymanska 29.11.2022