Finał Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice”

W dniu 21 marca 2022 roku odbył się finał (II etap) jubileuszowej X edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice, którego współorganizatorem, obok Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie im. Bohaterskiej Załogi ORP Orzeł, i jednocześnie patronem naukowym jest Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W finale Konkursu uczestniczyło 14 uczennic i uczniów ze szkół ponadpodstawowych z Wejherowa, Rumi i Gdyni.

Finaliści, którzy uzyskają najwyższą punktację w Konkursie, oprócz tytułu laureata oraz nagrody rzeczowej ufundowanej przez Dziekana, mają możliwość podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym UMG bez postępowania rekrutacyjnego.

Wszystkim uczestnikom finału Konkursu dziękujemy za udział!

Uroczyste zakończenie Konkursu odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku na Wydziale Elektrycznym UMG w ramach Dnia otwartego UMG.

N.Szymanska 22.03.2022
N.Szymanska 22.03.2022