Wyniki konkursu "Studia i studenci Wydziału Elektrycznego w obiektywie"

Uprzejmie informujemy, że komisja ds. rozstrzygnięcia konkursu „Studia i Studenci Wydziału Elektrycznego w obiektywie” wyłoniła następujących laureatów konkursu:

1 miejsce – Szymon Klan               - nagroda 500,00 złotych

2 miejsce – Dominik Gornowicz    - nagroda 300,00 złotych

3 miejsce – Joanna Maliszewska   - nagroda 200,00 złotych

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!!

Nagrody zostaną wręczone podczas Uroczystego Spotkania Noworocznego Wydziału Elektrycznego, które odbędzie się
24 stycznia 2019 roku.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i jednocześnie już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym.

Beata Barzowska
B.Barzowska 28.12.2018