Student Wydziału Elektrycznego laureatem konkursu Pomorski Biznesplan

Laureatem konkursu Pomorski Biznesplan organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową „Norda” w roku 2015 został student IV roku Wydziału Elektrycznego Akademii Morskiej w Gdyni Michał Pryczkowski. Przygotował on projekt firmy „SEO Partner”. W konkursie nagradzane są osoby mające innowacyjny pomysł na firmę, a nagroda ma pomóc laureatom w założeniu i wypromowaniu firmy na pomorskim rynku. Do ostatniego etapu konkursu przeszły najciekawsze pomysły, które przede wszystkim cechowały się realnością powodzenia.

Pan Michał Pryczkowski wraz ze wspólnikami (Patrycjuszem Janowiczem i Robertem Bistroniem) zostali zwycięzcami konkursu z terenu miasta Wejherowa. Firma „SEO Partner” – zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym w Polsce i za granicą. W skład czego wchodzi szeroko pojęte pozycjonowanie w wyszukiwarce Google a więc: optymalizacja kodu strony internetowej, zapewnienie zaplecza linkowego dla stron oraz pomaganie przedsiębiorcom w prawidłowym prowadzeniu witryny, tak aby treści zamieszczane na niej w jak najlepszy sposób docierały do klienta. Dodatkowo firma oferuje tłumaczenia tekstów oraz całych witryn pomiędzy czterema językami – angielskim, niemieckim, rosyjskim i polskim.

Kalina Detka
09.01.2017