Spotkanie noworoczne na Wydziale Elektrycznym

Dnia 12 stycznia 2017 r. w klubie studenckim Bukszpryt odbyło się spotkanie noworoczne pracowników Wydziału Elektrycznego. W spotkaniu uczestniczyli także JM Rektor AMG prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski, prorektorzy, dziekani pozostałych wydziałów Akademii, przedstawiciele przedsiębiorstw i dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, współpracujących z Wydziałem Elektrycznym oraz emerytowani pracownicy Wydziału.

W czasie spotkania Dziekan prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki przypomniał najważniejsze osiągnięcia Wydziału Elektrycznego w roku 2016 i wskazał na główne cele Wydziału w roku 2017 (uzyskanie praw do nadawania stopnia doktora habilitowanego w zakresie elektroniki, oraz przygotowanie do uruchomienia nowego, międzywydziałowego kierunku studiów). Dziekan nagrodził również pracowników Wydziału, którzy w roku 2016 uzyskali: stopień naukowy doktora – dr inż. Monikę Rybczak, końcowy wynik celujący studiów magisterskich w zakresie zarządzania – mgr Ewę Pachur, Nagrodę Czerwonej Róży dla najlepszego studenta Trójmiasta – mgr inż. Pawła Góreckiego oraz Stypendium Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia dla doktorantów – mgr inż. Krzysztofa Górskiego.

Spotkanie zakończyła wspólna biesiada, poprzedzona życzeniami złożonymi przez JM Rektora AMG oraz występem artystycznym studentów Wydziału Elektrycznego, w ramach zespołu „Smooth Jazz Trio”

Kalina Detka
K.Detka 26.04.2017