II Mistrzostwa UMG w Sudoku

II Mistrzostwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w Sudoku zgromadziły 55 uczestników na czele z JM Rektorem prof. dr. hab. inż. kpt. ż.w. Adamem Weintritem.

Zdecydowaną zwyciężczynią rywalizacji została Pani Natalia Szymańska z Dziekanatu Wydziału Elektrycznego. Rozwiązanie 3 trudnych diagramów zajęło mistrzyni UMG niespełna 22 minuty. Drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca, student III roku WZiNJ Maciej Kowalewski, a na trzeciej pozycji uplasował się JM Rektor UMG prof. Adam Weintrit. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową, uwzględniającą tylko osoby, które rozwiązały prawidłowo co najmniej 1 diagram: