Rekrutacja na studia - semestr zimowy, rok akademicki 2022/2023Zapraszamy do udziału w rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!Marzysz o miejscu, w którym zdobędziesz nie tylko przyjaciół na całe życie, wspaniałe wspomnienia, ale i umiejętności, które pozwolą na znalezienie satysfakcjonującej pracy? Odpowiedzią na postawione wyżej pytania są studia na Wydziale Elektrycznym! 

Wydział oferuje studia na kierunkach:

- Elektronice i Telekomunikacji (studia stacjonarne I stopnia oraz niestacjonarne I i II stopnia);

- Elektrotechnice (studia stacjonarne I stopnia oraz niestacjonarne I i II stopnia);

- Informatyce (studia stacjonarne I stopnia).


Studia na Wydziale Elektrycznym są nie tylko sprawdzoną ścieżką rozwoju zawodowego, ale również niesamowitą przygodą. Coraz nowsze wyposażenie laboratoriów pozwala na spotkanie się w urządzeniami wykorzystywanymi w przemyśle morskim, a praktyka na statku szkolnym pozwala na sprawdzenie się w pracy na morzu oraz na zacieśnienie powstałych wśród studentów przyjaźni. - Arkadiusz Grelik, student Wydziału Elektrycznego. 
Studia na Wydziale Elektrycznym to doskonały wybór dla każdego, kto szuka ciekawego i perspektywicznego kierunku studiów, pozwalającego w pełni rozwinąć skrzydła. Dzięki indywidualnemu programowi studiów i rozwojowi naukowemu pod okiem wykwalifikowanej kadry naukowej ukończyłem nie tylko interesujące studia, ale również sięgnąłem po nagrody, o których przed rozpoczęciem studiów nawet nie marzyłem. - dr inż. Paweł Górecki. 

Wydział Elektryczny kształci wysokiej klasy specjalistów w zakresie elektroniki i telekomunikacji, elektrotechniki oraz informatyki. [...] W trosce o wysoki poziom zajęć praktycznych, Wydział Elektryczny systematycznie modernizuje bazę laboratoryjną. Ze środków Unii Europejskiej uruchomiono kilkanaście nowych laboratoriów dydaktycznych i wyposażono je w sprzęt najwyższej klasy światowej. Dopełnieniem kształcenia praktycznego są praktyki realizowane na statkach morskich lub w przedsiębiorstwach lądowych. [...] Absolwenci Wydziału Elektrycznego są cenionymi specjalistami, znajdującymi bez trudu zatrudnienie zarówno na morzu, jak i na lądzie. Wielu z nich tworzy także własne przedsiębiorstwa pracujące na potrzeby gospodarki morskiej. - Dziekan Wydziału Elektrycznego, prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. 

Terminy rekrutacji: 

- od 4 maja br. - zgłoszenia elektroniczne w systemie IRK;

- od 20 czerwca br. do 28 lipca br. - dostarczanie dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej od poniedziałku do piątku, godz. 9.00 - 14.00, pokój C-256;

- 29 lipca br. - wyniki rekrutacji.


Wydział Elektryczny czeka właśnie na Ciebie!


Więcej informacji pod adresem: http://we.umg.edu.pl/dla-kandydatow

Informator dla kandydatów na studia: http://we.umg.edu.pl/sites/default/files/zalaczniki/informator_umg_we.pdf

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

Natalia Szymańska
29.04.2020
Wprowadzenie:
N.Szymanska 16.05.2022
Ostatnia modyfikacja:
N.Szymanska 17.05.2022