Finał VI edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice

W dniu 13.04.2018 na Wydziale Elektrycznym AM w Gdyni, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom VI edycji Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”.

Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie: Damian Dompke i Filip Woźniak z LO nr 1 w Wejherowie, Maria Horodecka, Michał Ryplewicz i Anna Butowska z Katolickiego LO w Gdyni oraz Mateusz Krzemiński z PZS nr 2 w Wejherowie.

Uroczystość wręczenia nagród, na której byli obecni również autorzy zadań konkursowych oraz opiekunowie wyróżnionych uczniów, poprzedził wykład dr inż. Krzysztofa Januszewskiego „Telekomunikacja w służbie bezpieczeństwa na morzu” oraz wykład dr hab. inż. Tomasza Tarasiuka „Elektrotechnika Okrętowa - wczoraj, dziś i jutro”. Nagrody wręczał Prodziekan WE, dr hab. inż. Piotr Mysiak. Laureaci Konkursu mają zagwarantowane przyjęcie na studia na Wydziale Elektrycznym po zdaniu egzaminu dojrzałości.

K. Detka
K.Detka 20.04.2018