Wydarzenia

W dniu 12 stycznia 2018 r. odbyło się w Klubie Stella Maris (Gdynia, Portowa 2),Spotkanie Opłatkowe członków Stowarzyszenia Elektryków Okrętowych i zaproszonych gości.

W dniu 06.01.2017 w klubie Stella Maris, odbyło się Spotkanie Opłatkowe SEO. Oprócz członków Stowarzyszenia uczestniczyli w nim zaproszeni goście: Członkowie Honorowi SEO - z Honorowym Przewodniczącym prof. Edwardem Krajczyńkim, przedstawiciele władz Akademii Morskiej, przedstawiciele bratnich Stowarzyszeń (Stow. Absolwentów Szkół Morskich, Stow. Starszych Mechaników Morskich, Stow. Kapitanów Żeglugi Wielkiej, Towarzystwo Przyjaciół Daru Pomorza) i inni.

8.12.2016, 96 rocznica powstania szkolnictwa morskiego w Polsce. Jak co roku we wszystkich uroczystościach nasi członkowie brali aktywny udział. W podniesieniu bandery, mszy św. (w auli), w uroczystym posiedzeniu Senatu AM w Gdyni, w filmie o kapitanie Tadeuszu Olechnowiczu, w tradycyjnym obiedzie "z gęsią" oraz w capstrzyku, w czasie którego Apel Pamięci (Poległych) odczytał przewodniczący SEO, absolwent PSM - Bolesław Grzemski. Capstrzyk zakończył uroczystości jubileuszowe. Zdjęcia - dzięki uprzejmości T. Degórskiego.

 

Strony

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

SEO
13.05.2019
Wprowadzenie:
P.Kaczorek 13.05.2019
Ostatnia modyfikacja:
P.Kaczorek 13.05.2019