Rekrutacja na studia - semestr letni, rok akademicki 2021/2022Zapraszamy do udziału w rekrutacji na studia stacjonarne II na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni!Marzysz o miejscu, w którym zdobędziesz nie tylko przyjaciół na całe życie, wspaniałe wspomnienia, ale i umiejętności, które pozwolą na znalezienie satysfakcjonującej pracy? Odpowiedzią na postawione wyżej pytania są studia na Wydziale Elektrycznym! 

Wydział oferuje studia na dwóch kierunkach:

- Elektronice i Telekomunikacji;

- Elektrotechnice


Studia na Wydziale Elektrycznym są nie tylko sprawdzoną ścieżką rozwoju zawodowego, ale również niesamowitą przygodą. Coraz nowsze wyposażenie laboratoriów pozwala na spotkanie się w urządzeniami wykorzystywanymi w przemyśle morskim, a praktyka na statku szkolnym pozwala na sprawdzenie się w pracy na morzu oraz na zacieśnienie powstałych wśród studentów przyjaźni. - Arkadiusz Grelik, student Wydziału Elektrycznego. 

 

Studia na Wydziale Elektrycznym to doskonały wybór dla każdego, kto szuka ciekawego i perspektywicznego kierunku studiów, pozwalającego w pełni rozwinąć skrzydła. Dzięki indywidualnemu programowi studiów i rozwojowi naukowemu pod okiem wykwalifikowanej kadry naukowej ukończyłem nie tylko interesujące studia, ale również sięgnąłem po nagrody, o których przed rozpoczęciem studiów nawet nie marzyłem. - dr inż. Paweł Górecki. 

 


Wydział Elektryczny kształci wysokiej klasy specjalistów w zakresie elektroniki i telekomunikacji, elektrotechniki oraz informatyki. [...] W trosce o wysoki poziom zajęć praktycznych, Wydział Elektryczny systematycznie modernizuje bazę laboratoryjną. Ze środków Unii Europejskiej uruchomiono kilkanaście nowych laboratoriów dydaktycznych i wyposażono je w sprzęt najwyższej klasy światowej. Dopełnieniem kształcenia praktycznego są praktyki realizowane na statkach morskich lub w przedsiębiorstwach lądowych. [...] Absolwenci Wydziału Elektrycznego są cenionymi specjalistami, znajdującymi bez trudu zatrudnienie zarówno na morzu, jak i na lądzie. Wielu z nich tworzy także własne przedsiębiorstwa pracujące na potrzeby gospodarki morskiej. - Dziekan Wydziału Elektrycznego, prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. 


Terminy rekrutacji: 

- od 1.12.2021 r. - zgłoszenia elektroniczne w systemie IRK;

- 10.01.2022 r. - 11.02.2022 r. - dostarczanie dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej od poniedziałku do piątku, godz. 9.00 - 14.00, pokój C-256;

- 15.02.2022 r. - ogłoszenie wyników rekrutacji (widoczne w systemie IRK).


Wydział Elektryczny czeka właśnie na Ciebie!


Więcej informacji pod adresem: http://we.umg.edu.pl/dla-kandydatow

Informator dla kandydatów na studia: http://we.umg.edu.pl/sites/default/files/zalaczniki/informator_umg_we.pdf

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

Natalia Szymańska
29.04.2020
Wprowadzenie:
N.Szymanska 17.01.2022
Ostatnia modyfikacja:
N.Szymanska 17.01.2022