Komisja stypendialna WE

Dane kontaktowe Wydziałowej Komisji Stypendialnej Wydziału Elektrycznego:

Pokój

C-53 (parter)

stypendiaatwe.umg.edu.pl

(58) 55-86-326 (tylko podczas dyżurów)

Opiekunem WKS jest Prodziekan ds. Morskich i Promocji - dr inż. Karol Korcz, prof. UMG

WNIOSKI O ŚWIADCZENIA NA SEMESTR LETNI 2023/2024

!!! UWAGA !!!

!!! ULEGA ZMIANIE TRYB SKŁADANIA WNIOSKÓW !!!

Student chcący złożyć nowy wniosek lub wniosek o przedłużenie świadczeń musi zarejestrować wniosek poprzez swoje konto na USOS WEB
https://usosweb.usos.umg.edu.pl/. Instrukcja rejestracji w USOSweb znajduje się w załączniku.

Wnioski w formie elektronicznej na USOSweb można rejestrować od 21.02.2024.
Po zarejestrowaniu wniosku w wyznaczonych terminach student zobowiązany jest dostarczyć do WKS WE WYDRUKOWANY i PODPISANY wniosek o stypendium z systemu USOSweb.

WKS Wydziału Elektrycznego informuje, że wnioski w formie papierowej na semestr letni 2023/2024 można będzie składać w pokoju komisji C-53 w terminie 26.02 – 16.03.2024 r.
Harmonogram pracy Komisji zostanie ogłoszony po opublikowaniu planów zajęć.

WSZYSCY STUDENCI PROSZENI SĄ O SPRAWDZENIE CZY NUMER KONTA W USOS WEB JEST PRAWIDŁOWY.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: stypendiaatwe.umg.edu.pl

Studenci składający wniosek po raz pierwszy

Zobowiązani są załączyć w systemie USOS WEB pełną dokumentację, po zarejestrowaniu wniosku należy go wydrukować, podpisać i dostarczyć do WKS wraz z pełną dokumentacją.

ZMIANA NIE DOTYCZY jedynie studentów:

- studiów stacjonarnych II stopnia na sem. III

którzy składają nowe wnioski o stypendium rektora według starego trybu, czyli  poprzez złożenie zał. 1 i zał. 8 (wniosek o stypendium rektora).

Studenci przedłużający wniosek

Proszeni są o zapoznanie się z wymogami zamieszczonymi poniżej.

Wnioski i przedłużenie należy wypełniać zgodnie z załączoną poniżej instrukcją.

PONIŻSZE Zmiany NIE DOTYCZĄ jedynie studentów:

- studiów niestacjonarnych I stopnia na sem. VIII
- studiów niestacjonarnych II stopnia na sem. IV
- studiów stacjonarnych II stopnia na sem. III (dotyczy stypendium socjalnego i dla osób niepełnosprawnych)

którzy wnioski o przedłużenie świadczeń składają według starego trybu, czyli poprzez złożenie zał. 2a (przedłużenie wniosku o stypendium socjalne), zał. 8a (przedłużenie wniosku o stypendium rektora), zał. 7a (przedłużenie wniosku o stypendium dla osób niepełnosprawnych), które składają wraz z zał. 1.

STYPENDIUM SOCJALNE – nadal obowiązuje rok podatkowy 2022

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium socjalne,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, oświadczenie o dochodach, jeśli nie uległo zmianie nadal jest aktywne na profilu studenta i nie trzeba go ponownie wypełniać, jedynie wydrukować i dołączyć do wniosku.
Należy zarejestrować tylko nowy wniosek.

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium socjalne proszeni są o zapoznanie się ze szczegółową instrukcją złożenia przedłużenia załączoną w załącznikach i postępowanie zgodnie z nią.

STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium rektora,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, osiągnięcia oraz średnią, które zostały zaakceptowane w semestrze zimowym proszę przepisać do nowego wniosku.

Wniosek z poprzedniego semestru nadal jest widoczny na koncie studenta w zakładce DLA WSZYSTKICH -> Wnioski.

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium rektora proszeni są o wpisanie wszystkich osiągnięć jakie były wpisane na wniosku w październiku oraz swoją średnią, WKS będzie weryfikować wpisy na podstawie przyznanych punktów w semestrze zimowym. Nie ma potrzeby wgrywania załączników potwierdzających osiągnięcia (jeśli system będzie tego wymagał, proszę wgrać puste pliki pdf).

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium rektora proszeni są o zapoznanie się ze szczegółową instrukcją złożenia przedłużenia załączoną w załącznikach i postępowanie zgodnie z nią.

STYPENDIUM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Studenci I roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium dla osób niepełnosprawnych,  składają wniosek w takim samym trybie jak w październiku, nie ma potrzeby wgrywania orzeczenia o niepełnosprawności jeśli nie uległo ono zmianie.

Studenci II i III roku I i II stopnia, którzy w semestrze zimowym otrzymywali stypendium dla osób niepełnosprawnych proszeni są o wgranie orzeczenia o niepełnosprawności.

DYŻURY WKS WE W SEMESTRZE LETNIM 2023/2024

Wnioski o przyznanie świadczeń w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 można składać w terminie do 16.03.2024 r.

HARMONOGRAM DYŻURÓW WKS WE

I DYŻUR

29.02 CZWARTEK 08:00-09:00

II DYŻUR

02.03 SOBOTA 12:00-13:00

III DYŻUR

04.03 PONIEDZIAŁEK 10:00-12:00

IV DYŻUR

06.03 ŚRODA 10:00-11:00

V DYŻUR

08.03 PIĄTEK ODWOŁANY

VI DYŻUR

09.03 SOBOTA 12:00-13:00

VII DYŻUR

11.03 PONIEDZIAŁEK 10:00-12:00

VIII DYŻUR

13.03 ŚRODA 10:00-11:00
IX DYŻUR 15.03 PIĄTEK 16:00-18:00

X DYŻUR

16.03 SOBOTA 08:00-10:00

*WNIOSKI PROSZĘ SKŁADAĆ U WYDZIAŁOWEJ KOMISJI STYPENDIALNEJ W POKOJU C-53.
WNIOSKI ZŁOŻONE POPRZEZ WIRTUALNĄ UCZELNIĘ ORAZ MAILOWO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Pliki do pobrania:

A.Musiał