ZAJĘCIA STUDENTÓW EiT W UKE

W dniu 14 grudnia, studenci studiów stacjonarnych drugiego stopnia kierunku Elektronika i Telekomunikacja (EiT) odbyli zajęcia laboratoryjno-warsztatowe z przedmiotu Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC - ElectroMagnetic Compatibility) w Delegaturze Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) w Gdyni.

Podczas tegorocznego pobytu w UKE studenci zapoznali się z działalnością Delegatury UKE w Gdyni w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej, a w szczególności pracą ruchomych stacji monitorująco-kontrolnych, stacji kontroli emisji radiowych (SKER) oraz laboratorium pomiarów EMC.

Warto podkreślić, iż prezentacji działalności Delegatury UKE w Gdyni dokonali m.in. absolwenci kierunku EiT naszego Wydziału.

N.Szymanska 14.12.2023
N.Szymanska 14.12.2023