Program stypendialny dla ukraińskich studentek kierunków STEM

II edycja programu stypendialnego dla dziewczyn w STEM (science, technology, engineering, mathematics).

Program stypendialny NEW TECHNOLOGIES FOR WOMEN – UKRAINE skierowany jest do kształcących się na terenie Polski ukraińskich studentek, doktorantek i absolwentek szkół średnich (rozpoczynających jesienią 2023 studia techniczne), które z powodu trwającej na Ukrainie wojny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej/życiowej.

Do programu  New Technologies for Women - Ukraine mogą aplikować:

• ukraińskie studentki, doktorantki i absolwentki szkół średnich kształcące się na polskich uczelniach technicznych i uniwersyteckich na kierunkach STEM,

• absolwentki liceum, rozpoczynające studia w obszarze STEM w roku akademickim 2023/2024,

• kandydatki powinny znać język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadać status studentki/doktorantki przez cały następny rok akademicki,

• dołączyć zaświadczenie z Uczelni potwierdzające status studentki/doktorantki.

Więcej o programie:  www.stypendiadladziewczyn.pl/ukraine/

11.07.2023