Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Agaty Bieleckiej

13 października 2023 roku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Agaty Bieleckiej. Obronie przewodniczył dr hab. inż. Piotr Mysiak, prof. UMG. Promotorem pracy pt. Predykcyjne sterowanie równoległym filtrem aktywnym ze sprzężeniem od prądu zasilającego był dr hab. inż. Daniel Wojciechowski, prof. PG, a promotorem pomocniczym dr inż. Adam Muc.

Pracę recenzowali: dr hab. inż. Jan Mućko, prof. PBŚ (Politechnika Bydgoska) i dr hab. inż. Krzysztof Sozański, prof. UZ (Uniwersytet Zielonogórski).

Rada Naukowa Wydziału Elektrycznego na posiedzeniu w dniu 19 października 2023 roku jednomyślnie poparła wnioski Komisji Doktorskiej w sprawie:
- nadania mgr inż. Agacie Bieleckiej stopnia naukowego doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne,
- wyróżnienia rozprawy doktorskiej mgr inż. Agaty Bieleckiej.

N.Szymanska 18.10.2023
B.Barzowska 23.10.2023