Wyniki Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”

W dniu 21 marca 2022 r. na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbył się Finał (II etap) X edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice, organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie, którego współorganizatorem, a także patronatem naukowym, jest Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W II etapie Konkursu wzięło udział 14 uczestników z n/w szkół z Wejherowa, Rumi oraz Gdyni:

1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II w Gdyni,

2. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko w Rumi,

3. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” w Wejherowie.

Laureatami X edycji Konkursu zostali:

Lp.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

1.

Mikołaj Rosman

2.

Maciej Krysiak

3.

Marcin Horodecki

4.

Paweł Cichy

5.

Dominika Horodecka

6.

Przemysław Urbanek

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie

7.

Jakub Marcjanek

Laureaci, oprócz nagrody rzeczowej ufundowanej przez Dziekana, uzyskują także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni bez postępowania rekrutacyjnego.

Uroczyste zakończenie Konkursu, wraz z wręczeniem nagród, odbędzie się 8 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00, na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, w sali C 203a, w ramach Dnia otwartego UMG.

LAUREATOM GRATULUJEMY UZYSKANYCH WYNIKÓW!

Uczniów szkół ponadpodstawowych już dziś zapraszamy na XI edycję Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice.

N.Szymanska 28.03.2022
N.Szymanska 28.03.2022