Oferta praktyk - firma Elektro-Mar

Firma Elektro-Mar z Chwaszczyna, zajmująca się pracami energetycznymi, elektrycznymi, teletechnicznymi, automatyką przemysłowa oraz sterownikami PLC, w związku z poszerzeniem oferty wykonawczej oraz nieustającym rozwojem, poszukuje kolejnych osób do współpracy na stanowisku Elektryk-Automatyk.

Obowiązki:

  1. tworzenie dokumentacji wykonawczych oraz odbiorczych;
  2. wykonywanie pomiarów, przeglądów technicznych oraz badań urządzeń elektroenergetycznych;
  3. montaż:
    • rozdzielni automatyki przemysłowej,
    • systemów kontroli dostępu (KD),
    • systemów alarmowych (SSWIN),
    • systemów wideodomofonowych,
    • systemów sygnalizacji pożarowej (SSP),
    • systemów telewizji przemysłowej (CCTV),
    • instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • status studenta lub ucznia,
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B (+E).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i wykonania praktyk do uprawnień,
  • szkolenia stacjonarne i wyjazdowe (m.in AutoCad),
  • udział w interesujących przedsięwzięciach,
  • narzędzia do pracy na stanowisku,
  • strój roboczy.

CV należy wysyłać na adres: rekrutacjaatmfelektromar.pl

Podmiot udostępniający:

WE

Wytworzył informację:

Natalia Szymańska
03.03.2022
Wprowadzenie:
N.Szymanska 03.03.2022
Ostatnia modyfikacja:
N.Szymanska 04.03.2022