Gala Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice”

W dniu 8 kwietnia 2022 roku, w ramach Dnia otwartego UMG, na Wydziale Elektrycznym odbyło się uroczyste zakończenie jubileuszowej X edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice, którego współorganizatorem, obok Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, i jednocześnie patronem naukowym jest Wydział Elektryczny. Galę uświetnił wykład dr. inż. Damiana Bisewskiego pt.: Czy rozwiązanie zadania można wyhodować?.

Tegorocznymi laureatami Konkursu zostali:

Paweł Cichy

Dominika Horodecka

Marcin Horodecki

Mikołaj Rosman

Jakub Marcjanek

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie

Maciej Krysiak

Przemysław Urbanek

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

Laureatom okolicznościowe dyplomy oraz nagrody wręczyli Pani Wicedyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie mgr Elżbieta Kałuska oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki.  Laureaci uzyskali także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym bez postępowania rekrutacyjnego.

Laureatom dziękujemy za udział w Konkursie i Uroczystej Gali oraz GRATULUJEMY!

Już dziś zapraszamy uczennice i uczniów szkół średnich Trójmiasta na XI edycję Konkursu Matematyka, Fizyka  i Informatyka w technice!

N.Szymanska 08.04.2022
N.Szymanska 08.04.2022