Spotkanie z firmą ENAMOR

15 grudnia br. na Wydziale Elektrycznym odbyło się spotkanie Dziekanów i studentów z przedstawicielami firmy Enamor, reprezentowanej przez dr. inż. Wojciecha Górskiego, Dyrektora Pionu Badawczo-Produkcyjnego oraz mgr. inż. Radosława Gawlika, Dyrektora Technicznego.

Tematem przewodnim było zagadnienie Monitorowanie i zarządzanie efektywnością energetyczną statku, przedstawione przez Pana Dyrektora dr. inż. Wojciecha Górskiego. Oprócz powyżej tematyki i szerokiej prezentacji firmy, zarówno w trakcie prezentacji, jak i w ramach późniejszej dyskusji, przedstawiono ofertę firmy Enamor skierowaną dla studentów WE w postaci praktyk, staży, stypendiów, udziału w projektach badawczych i rozwojowych (np. NCBR) i realizacji prac dyplomowych.

N.Szymanska 16.12.2021
N.Szymanska 16.12.2021