Spotkanie Prodziekana ds. Naukowych i Studenckich ze studentami i ich opiekunami

11 maja 2021 r. odbyło się drugie spotkanie online starostów i opiekunów wszystkich lat studiów stacjonarnych oraz studiów niestacjonarnych II stopnia z Prodziekanem ds. Naukowych i Studenckich  profesorem Piotrem Jankowskim. Prodziekan omówił najistotniejsze problemy dydaktyczne jakie pojawiły się w czasie jego dotychczasowego urzędowania odwołując się zarówno do Regulaminu Studiów naszej Uczelni jak i do uchwały Rady Wydziału Elektrycznego dotyczącej zasady rejestracji warunkowej na następny semestr.

W czasie spotkania Prodziekan prof. Piotr Jankowski otworzył dyskuję, w trakcie której studenci  wyrazili swoją opinię na temat działalności Biura Karier Studenckich (BKS).

B.Barzowska 21.05.2021
B.Barzowska 21.05.2021