Sesja egzaminacyjna

W związku ze zbliżającą się letnią sesją egzaminacyjną w roku akademickim 2020/2021, chcemy przedstawić Państwu parę istotnych informacji na temat jej organizacji.

Podstawową formą przeprowadzania egzaminów w sesji letniej w roku akademickim 2020/2021 na Wydziale Elektrycznym UMG na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia jest forma zdalna. W egzaminach zdalnych może być  używany tylko program MS Teams.

Możliwe jest też przeprowadzanie egzaminów w formie stacjonarnej z zachowaniem wymagań sanitarnych, które są dostępne na stronie UMG. O przeprowadzenie egzaminu w formie stacjonarnej może wnioskować wykładowca danego przedmiotu lub grupa studentów. Egzaminy w formie stacjonarnej muszą odbywać się w mniejszych grupach, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salach wykładowych.

Wszystkie egzaminy będą odbywały się zgodnie z zasadami opisanymi w obowiązujących zarządzeniach JM Rektora UMG.

Wykaz egzaminów z podanymi terminami i formą egzaminu zostanie udostępniony na stronie WE do końca następnego tygodnia (tj. do  4.06.2021) w zakładce: Sesja egzaminacyjna.

dr inż. Adam Muc

Prodziekan ds. Organizacji studiów