Laureaci "Turnieju Wilków Morskich"

W dniu 25 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom charytatywnego turnieju gier komputerowych pod nazwą Turniej Wilków Morskich z udziałem patrona tego turnieju prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Góreckiego Dziekana Wydziału Elektrycznego.

W uroczystości wzięli udział laureaci turnieju, organizatorzy oraz Dziekan i Prodziekani Wydziału Elektrycznego. Organizatorem turnieju była Studencka Rada Wydziałowa Wydziału Elektrycznego, a  konkurs przeprowadziły następujące osoby: Szymon Makyła, Karolina Zabrocka, Tobiasz Chęciński oraz Tomasz Muchowski.

Turniej ten odbywał się w dniach od 10 maja do 22 czerwca br. na terenie Uczelni i  obejmował takie gry jak: League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Civilization VI, World of Tanks. W rozgrywkach wzięły udział 52 osoby. Po wielu rozegranych meczach wyłoniło się 6 zwycięskich drużyn oraz dwóch indywidualnych laureatów.

12.07.2021
B.Barzowska 12.07.2021