Interstudent 2021

XI edycja konkursu Interstudent

W konkursie zostaną nagrodzeni najlepsi zagraniczni studenci zdobywający wykształcenie na polskich uczelniach. Kapituła Konkursu szuka ludzi ambitnych, dobrych studentów, ale przede wszystkim aktywnych, zaangażowanych, budujących mosty między kulturami.

W tym roku celem jest pokazanie zagranicznych studentów, którzy mimo obaw i utrudnień wynikających z epidemii pozostali w naszym kraju. Studiują, działają społecznie, angażują się w życie swoich społeczności. Są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.

Kapituła Konkursu czeka na kandydatury do 10 lutego 2021 roku. Nagrody zostaną przyznane w trzech podstawowych kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie. Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalną za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas konferencji Studenci zagraniczni w Polsce 2021, której gospodarzem będzie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 lutego 2021 r.
Wypełnione ankiety należy przesłać na adres e-mail: m.chrostnaatperspektywy.pl

Załączniki:

N.Szymanska 26.01.2021