Zapraszamy na finał!

W dniu 8 stycznia 2020 roku w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie odbyło się podsumowanie I etapu konkursu

Matematyka, Fizyka  i Informatyka w technice,

którego współorganizatorem i patronem naukowym jest Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Do II (finałowego) etapu konkursu, który odbędzie się 20 marca 2020 r. na naszym Wydziale, zakwalifikowało się 15 uczennic i uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Wejherowa, Gdyni i Gdańska. Co najmniej sześć osób, które uzyskają najwyższą punktację w konkursie otrzyma tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe, a także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym UMG bez postępowania rekrutacyjnego.

Laureatom I etapu konkursu gratulujemy i zapraszamy na finał na Wydział Elektryczny UMG!

10.01.2020
N.Szymanska 10.01.2020