Projekt edukacyjny #RzecznicyTalentów

V edycja projektu Rzecznicy Talentów rusza już w październiku!

Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły?

Dowiecie się tego, biorąc udział w IV edycji projektu Rzecznicy Talentów organizowanego przez Fundację JWP Pomysł | Patent | Zysk.

Projekt Rzecznicy Talentów to inicjatywa edukacyjna pro bono Fundacji JWP Pomysł| Patent |Zysk oraz Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi realizowana cyklicznie od 2012 roku.

Cel projektu

Celem projektu jest popularyzacja wiedzy o ochronie własności intelektualnej i przemysłowej oraz promocja zawodu rzecznika patentowego jako możliwej ścieżki kariery.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Zapraszamy szczególnie studentów kierunków politechnicznych, nauk przyrodniczych i prawa, doktorantów, pracowników naukowych uczelni wyższych, ale także przedsiębiorców i innowatorów ze start-upów.

Warunki udziału w projekcie:

Udział w projekcie jest bezpłatny. Konieczna jest rejestracja na poszczególne spotkania.

Czas trwania projektu:

IV edycja projektu „Rzecznicy Talentów” jest organizowana w roku akademickim 2020/2021 we współpracy z patronami i partnerami projektu.

Więcej informacji pod adresem: https://www.jwp-fundacja.pl/projekty/rzecznicy-talentow/

N.Szymanska 16.10.2020
N.Szymanska 16.10.2020