Opłaty za zakwaterowanie w SDM za czerwiec

Szanowni Studenci,

prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi opłat za zakwaterowanie w Studenckim Domu Marynarza UMG za miesiąc czerwiec

• Studenci, którzy na dzień dzisiejszy nie mieszkają w SDM UMG, a są w nich zakwaterowani, zostaną automatycznie wykwaterowani do 10.06.2020 r., jednocześnie po wykwaterowaniu będą mieli możliwość ponownego zakwaterowania się w Domach Studenckich UMG wg właściwej stawki z Załącznika nr 1.
  • Studenci, którzy na dzień dzisiejszy są zakwaterowani oraz mieszkają w SDM UMG, uiszczają pełną opłatę wg obowiązującego cennika SDM.
  • Studenci, którzy nie mieszkają na dzień dzisiejszy w SDM UMG, są zakwaterowani, ale nie chcą zostać automatycznie wykwaterowani do 10.06.2020 r., są zobowiązani złożyć podanie do biura właściwego SDM UMG, do 08.06.2020 r. oraz będą zobowiązani do uiszczenia pełnej opłaty za SDM UMG wg obowiązującego cennika.
  • Studenci, którzy chcą skorzystać z pokoi SDM UMG w czasie wakacji letnich, mają taką możliwość. Opłata za zakwaterowanie będzie naliczana wg właściwej stawki z Załącznika nr 1.

Załączniki:

05.06.2020