Oferta edukacyjna Wydziału Elektrycznego na portalu Trójmiasto.pl

21 kwietnia br. na portalu internetowym Trójmiasto.pl ukazał sie artykuł przedstawiający ofertę studiów, które oferuje kandydatom Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód? Marzy ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku i prowadzenie własnej firmy? W realizacji tych marzeń pomogą ci studia (pierwszego i drugiego stopnia) na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, na kierunkach elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, informatyka, a także technologie kosmiczne i satelitarne. Bieżąca oferta edukacyjna, zarówno w przypadku kierunków morskich jak i lądowych, jest odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Cały arytykuł dostępny na stronie pod adresem: https://nauka.trojmiasto.pl/Oferta-edukacyjna-Wydzialu-Elektrycznego-UMG-n144337.html

N.Szymanska 27.04.2020
B.Barzowska 27.04.2020