Gdynia E(x)plory WeekUniwersytet Morski w Gdyni weźmie udział w Gdynia E(x)plory Week 2020. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 listopada i przeprowadzone zostanie w formule online. Pracownicy naszej Uczelni przeprowadzą ciekawe wykłady, zaprezentowane zostaną wydziałowe laboratoria, a podczas finałowej gali wręczona zostanie nagroda od Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W jury konkursu zasiada dr inż. Damian Bisewski z Katedry Elektroniki Morskiej działającej na Wydziale Elektrycznym. Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza na wykłady w dniu 26 listopada 2020 roku:

  • godz. 14:00 - 14:45 

Wykład pt. "Jak marketingowcy kreują potrzeby" - prowadząca: dr Hanna Mackiewicz, Katedra Zarządzania i Ekonomii, Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa.

U progu Black Friday zadamy sobie pytania: jak marketingowcy kreują potrzeby, jakie działania stosują, jak się uchronić przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi przez firmy, czym różni się orientacja marketingowa od sprzedażowej? Zapraszam na wykład – konwersatorium, na drogę wspólnej eksploracji, na twórcze szukanie odpowiedzi na pytania. Może uda się Nam spojrzeć na rzeczywistość Nas otaczającą jeszcze z innej perspektywy?

  • godz. 16:00 - 16:45 

Wykład pt. "Co nasza reakcja na pandemię Koronawirusa mówi o poziomie naszej dojrzałości?" - prowadzący: dr Bartosz Surawski, Katedra Zarządzania i Ekonomii, Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa.

Reakcje ludzi na pandemię COVID-19 są przeróżne. Co mówią o poziomie naszej dojrzałości, odpowiedzialności, rozwoju osobistego? W psychologii rozwojowej, socjologii, antropologii, a nawet teorii organizacji spotykamy modele poziomów rozwojowych człowieka: od poziomów rozwoju naszej psychiki,świadomości, inteligencji, moralności, po poziomy rozwoju cywilizacji czy organizacji. Jak można wykorzystać te modele, aby zrozumieć, dlaczego ludzie reagują na pandemię w tak niesamowicie zróżnicowany sposób?

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

Natalia Szymańska
25.11.2020
Wprowadzenie:
N.Szymanska 25.11.2020
Ostatnia modyfikacja:
N.Szymanska 14.12.2020