Gala Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice"

W dniu 19 czerwca 2020 roku na Wydziale Elektrycznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbyło się uroczyste zakończenie VIII edycji Konkursu Matematyka, Fizyka  i Informatyka w technice, którego współorganizatorem, obok Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, i jednocześnie patronem naukowym jest Wydział Elektryczny UMG.

W zdalnym finale Konkursu, który odbył się 26 maja br.,  uczestniczyło 12 uczennic i uczniów ze szkół średnich z Wejherowa, Gdyni i Gdańska.

Tegorocznymi laureatami Konkursu zostali:

Bryłowski

Konrad

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie im. Bohaterskiej Załogi ORP Orzeł

Morek

Szymon

Powiatowy Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni

Kania

Katarzyna

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie

Krause

Michał

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie im. Bohaterskiej Załogi ORP Orzeł

Majewski

Mateusz

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II w Gdyni

Wilczewski

Paweł

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie

Laureatom, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody wręczyli Pani Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie mgr inż. Krystyna Grubba oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki. Laureaci uzyskali także prawo do podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym UMG bez postępowania rekrutacyjnego.

Wszystkim LAUREATOM dziękujemy za udział w Konkursie i Uroczystej Gali oraz GRATULUJEMY!

Już dziś zapraszamy uczennice i uczniów szkół średnich Trójmiasta na kolejną IX edycję Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice!

22.06.2020
N.Szymanska 22.06.2020