X Edycja Konkursu Student-Wynalazca

Zapraszamy do udziału w

X Edycji Konkursu Student-Wynalazca,

którego organizatorem jest Politechnika Świętokrzyska.

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędznie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urządzie ds. własności przemysłowej za granicą. Organizatorzy oczekują również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Pięciu laureatów nagród głównych będzie prezentowało swoje rozwiązania na 48. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 25-29 marca 2020 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie [...].

Nabór zgłoszeń: do 25 stycznia 2020 r.

Więcej informacji: https://tu.kielce.pl/x-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-student-wynalazca/?hilite=%27student-wynalazca%27

N.Szymanska 02.12.2019
N.Szymanska 02.12.2019