Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Krzysztofa Górskiego

18 września 2019 roku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Krzysztofa Górskiego pod tytułem "Nieliniowy elektrotermiczny model transformatora impulsowego stosowanego w elektronicznych układach zasilających"​.

Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki, natomiast promotorem pomocniczym dr inż. Kalina Detka.

Recenzentami pracy byli dr hab. inż. Robert Suszyński, prof. PK z Politechniki Koszalińskiej oraz dr hab. inż. Zbigniew Rymarski, prof. nzw. Politechniki Śląskiej.

Rada Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w dniu 19 września 2019 roku podjęła Uchwałę o nadaniu mgr. inż. Krzysztofowi Górskiemu stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika.

B.Barzowska 24.09.2019
B.Barzowska 24.09.2019