Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Pawła Góreckiego

19 marca 2019 roku odbyła się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Pawła Góreckiego pod tytułem „Modelowanie tranzystorów IGBT z uwzględnieniem zjawisk termicznych na potrzeby komputerowej analizy układów elektronicznych w programie SPICE”.

Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski, natomiast promotorem pomocniczym był dr inż. Jacek Dąbrowski.

Recenzentami pracy byli prof. dr hab. inż. Stanisław Szczepański, prof.zw. z Politechniki Gdańskiej oraz dr hab. inż. Ewa Raj z Politechniki Łódzkiej.

Rada Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w dniu 21 marca 2019 roku podjęła Uchwałę o nadaniu mgr inż. Pawłowi Góreckiemu  stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektronika i wyróżnieniu jego rozprawy doktorskiej.

B.Barzowska 25.03.2019
B.Barzowska 25.03.2019