Nagroda Naukowa Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej dla absolwenta Wydziału Elektrycznego

Jak informowaliśmy wcześniej, Kapituła Konkursowa Nagrody Naukowej Prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej przyznała nagrody za najlepsze studenckie prace dyplomowe z zakresu inżynierii kosmicznej za rok akademicki 2017/2018.

W kategorii prac inżynierskich, Nagrodę III stopnia otrzymał absolwent Wydziału Elektrycznego specjalności Elektronika Morska, Pan Karol Olszewski za pracę pt.: „Morska łączność bezpieczeństwa w systemie Inmarsat" napisaną pod kierunkiem Dr inż. Karola Korcza.

Uroczyste wręczenie dyplomu naszemu absolwentowi miało miejsce w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie dnia 18.04.2019 r. Oprócz dyplomu inż. Karol Olszewski otrzymał także nagrodę rzeczową w postaci notebooka.

Obecnie inż. Karol Olszewski kontynuuje studia II stopnia na specjalności Elektronika Morska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B.Barzowska 16.05.2019
B.Barzowska 16.05.2019