Finał VII edycji Konkursu Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice

W dniu 12.04.2019 r. na Wydziale Elektrycznym UM w Gdyni, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom VII edycji Konkursu „Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice”.

Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący uczniowie: Maria Horodecka z Katolickiego LO w Gdyni, Błażej Bojka i Dawid Stankiewicz z PZS nr 2 w Wejherowie, Piotr Gardocki i Wojciech Wicki z Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni oraz Marta Neumann z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumii.

Na uroczystości wręczenia nagród, obecni byli opiekunowie wyróżnionych uczniów jak również autorzy zadań konkursowych. Nagrody wręczali Dziekan WE, prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki oraz Prodziekan WE, dr hab. inż. Piotr Mysiak.

Laureaci Konkursu mają zagwarantowane przyjęcie na studia na Wydziale Elektrycznym po zdaniu egzaminu dojrzałości.

B.Barzowska 24.04.2019
B.Barzowska 24.04.2019