Wykłady Profesorów zagranicznych na Wydziale Elektrycznym

W czerwcu i lipcu 2018 roku na Wydziale Elektrycznym AMG gościli profesorowie z uczelni zagranicznych, którzy wygłosili cykle wykładów.

Prof. Józef Pieprzyk z Brisbane University w Australii w dniach od 4 do 29 czerwca br. przedstawił wykłady z zakresu wprowadzenia do kryptografii.

Z kolei, prof. Anatoli Budzko z Belarussian State University of Informatics and Radiolectronics w terminie od 18 do 29 czerwca 2018 roku zaprezentował wykłady z zakresu techniki cyfrowej oraz cyfrowych układów cyfrowych w elektronice.

W dniach od 10 do 19 lipca 2018 roku prof. Mykola Dyvak - Dziekan Wydziału Informacyjnych Technologii Komputerowych z Uniwersytetu Ekonomicznego w Tarnopolu wygłosił cykl wykładów z zakresu inżynierii oprogramowania.

Wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów, doktorantów i pracowników Wydziału.

Na zdjęciu prof. Józef Pieprzyk
Na zdjęciu prof. Anatoli Budzko