Warsztaty dla uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

Z satysfakcją informujemy, że w dniu 30.10.2018r. dr inż. Krystyna Noga, mgr inż. Joanna Szelągowska i dr inż. Adam Muc reprezentowali Uniwersytet Morski w Gdyni prowadząc warsztaty dla uczniów pierwszych klas Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.

Zajęcia odbywały się w godzinach od 11:00 do 13:30 i obejmowały 3 godziny lekcyjne. W ramach warsztatów, dla pierwszej grupy dr Krystyna Noga przygotowała zajęcia z techniki cyfrowej, dla drugiej grupy mgr Joanna Szelągowska przygotowała zajęcia z konstrukcji urządzeń elektronicznych, a dla trzeciej grupy dr Adam Muc przygotował zajęcia z programowania platformy cyfrowej Arduino w języku C++. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyły liczne pytania uczestników oraz zainteresowanie dyrekcji szkoły przeprowadzeniem kolejnego cyklu podobnych warsztatów.

K. Detka
K.Detka 05.12.2018