Pobieranie oprogramowania dla pracowników UMG

Uwaga: Pracownicy UMG, w ramach niniejszej licencji, mają prawo do instalacji środowiska MATLAB-Simulink na nie więcej niż czterech komputerach jednocześnie.

Instalacja w laboratorium

Jeśli chce Pani/Pan zainstalować środowisko MATLAB-Simulink w swoim laboratorium do prowadzenia zajęć dydaktycznych, lub na komputerze badawczym należącum do UMG (nie przypisanym do osoby), proszę skontakotowac się z osobą odpowiedzialną za licencję na Wydziale. (patrz menu: Kontakt).

Licencja na komputery indywidualne

Aby pobrać oprogramowanie dla własnego komputera należy posiadać indywidualne konto w License Center firmy The Mathworks, założone dla adresu mailowego z domeny umg.edu.pl. Jeśli posiada Pani/Pan konto na stronie The Mathworks założone dla adresu e-mail z domeny am.gdynia.pl, należy uaktualnić swój profil w License Center tak jak opisano to w pierwszym punkcie instrukcji w menu "Studenci".

Zakładanie konta w License Center

Aby założyć konto w License Center firmy The Mathworks należy wybrać opcję Log In na portalu tej firmy. Następnie należy wybrać opcję Create Account.

Następnie należy wypełnić wstępne dane i potwierdzić swoją tożsamość za pomocą linku przesłanego na podany adres mailowy. W nastepnej kolejności należy uzupełnić pełny formularz użytkownika.

Pobieranie pliku instalatora

Po zalogowaniu na własne konto, należy pobrać plik instalatora klikając ikonę pobierania w linii opisującej tą licencję.

Przed pobraniem instalatora należy okreslić wersję oprogramowania i platformę systemową, dla której ma on działać. Pobrany plik umożliwia zainstalowanie środowiska. Procedura ta jest przedstawiona w menu Instalacja.

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

A.Rak
30.10.2018
Wprowadzenie:
A.Rak 30.10.2018
Ostatnia modyfikacja:
A.Rak 17.03.2020