Pobieranie oprogramowania dla pracowników UMG

Instalacja w laboratorium

Jeśli chce Pani/Pan zainstalować środowisko MATLAB-Simulink w swoim laboratorium do prowadzenia zajęć dydaktycznych, proszę skontakotowac się z osobą odpowiedzialną za licencję na Wydziale. (patrz menu: Kontakt).

Licencja na komputery indywidualne

Aby pobrać oprogramowanie dla własnego komputera należy posiadac indywidualne konto w License Center firmy The Mathworks, założone dla adresu mailowego z domeny am.gdynia.pl lub umg.edu.pl oraz uzyskać klucz aktywacyjny dla pracownika od osoby odpowiedzialnej za licencję na Wydziale.

Dla posiadaczy konta w License Center

Aby pobrac oprogramowanie wystarczy zalogować się na własne konto i wybrać opcję Associate to License.

Następnie należy podać, uzyskany od administratora wydziałowego, klucz aktywacyjny dla pracownika.

Zakładanie konta w License Center

Aby założyć konto w License Center firmy The Mathworks należy wybrać opcję Log In na portalu tej firmy. Następnie należy wybrać opcję Create Account.

Następnie należy wypełnić formularz i potwierdzić swoją tożsamość za pomocą linku przesłanego na podany adres mailowy.

Uwaga! Aby konto mogło być przyporządkowane do licencji TAH, musi zostać założone dla adresu mailowego z domeny am.gdynia.pl lub umg.edu.pl

W trakcie wypełniania formularza wygodnie jest podać od razu klucz aktywacyjny, uzyskany od administartora, przyporządkowujący konto do licencji. Można to także zrobic później, jak to opisano w procedurze dla osób już posiadających konto. Następnie, po zalogowaniu, można pobrać instalator.

Pobieranie pliku instalatora

Po zalogowaniu na własne konto skojarzonę z odpowiednią licencją należy pobrać plik instalatora klikając ikonę pobierania w linii opisującej tą licencję.

Przed pobraniem instalatora należy okreslić wersję oprogramowania i platformę systemową, dla której ma on działać. Pobrany plik umożliwia zainstalowanie środowiska. Procedura ta jest przedstawiona w menu Instalacja.

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

A.Rak
30.10.2018
Wprowadzenie:
A.Rak 30.10.2018
Ostatnia modyfikacja:
A.Rak 09.11.2018