Wydarzenia

1 września 2020 JM Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. dr hab. inż. kpt. ż. w. Adam Weintrit powołał na Prodziekana ds. Morskich i Promocji dr inż. Karola Korcza, natomiast na funkcję Kierownika Zakładu Telekomunikacji Morskiej dr. inż. Wiesława Citko.

Pan Jan Wójtowicz, student Wydziału Elektrycznego i przedstawiciel koła naukowego Morski Klub Łączności Szkuner SP2ZIE, decyzją Komitetu Naukowego Konferencji STUKNUT otrzymał wyróżnienie za wygłoszony referat pt. Per radio ad astra. Konferencja Osiągnięcia Studenckich Kół Naukowych Uczelni Technicznych odbywa się podczas rejsu żaglowca STS Pogoria i jest organizowana co roku przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej pod patronatem JM Rektora Politechniki Gdańskiej, prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Wildego.

Z dniem 1 października 2019 roku JM Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski powołał do pełnienia funkcji prodziekanów Wydziału Elektrycznego pracowników Zakładu Telekomunikacji Morskiej:

- dr inż. Wiesław Citko, Prodziekan ds. Studenckich
- dr inż. Karol Korcz, Prodziekan ds. Morskich i Promocji.

Ponadto, JM Rektor powołał na funkcję Kierownika Zakładu Telekomunikacji Morskiej dr inż. Wiesława Citko.

P.Kaczorek
28.10.2018